co oferuję

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferuję usługi związane z projektowaniem wnętrz, począwszy od projektu koncepcyjnego, po wykonawczy.
Projekt koncepcyjny jest najprostszą opcją i polega na określeniu funkcji, rozkładu ścianek działowych, przykładowym umiejscowieniu mebli oraz doborze kolorystyki.
Projekt wykonawczy zawiera ponadto dobór konkretnych elementów: mebli, okładzin podłogowych i ściennych, drzwi itd.
Powyższe warianty to podstawowa propozycja, a szczegółowy zakres prac jest zawsze indywidualnie uzgadniany z Klientem.

Ponadto mogę wykonać projekty mebli wolno stojących, do zabudowy (szafy, zabudowy kuchenne, łazienkowe, itp), zaprojektować pergole, ogrodzenia i inne elementy małej architektury w ogrodach, a także sporządzić dowolne wizualizacje.

jak działam

Projektowanie wnętrz to ogromna przyjemność, ale także często wyzwanie. Przy całościowym zakresie prac należy zacząć od ustalenia funkcji, układu ścian, co jest ograniczone konstrukcyjnie, dlatego zachęcam do rozpoczęcia współpracy jak najwcześniej.
Zapraszam Państwa na pierwsze spotkanie, na którym ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące projektu.
Nie chcąc  Państwa ograniczać, proponuję system pracy etapowej. Po rozmowie, poznaniu Państwa oczekiwań, przyzwyczajeń, upodobań, zaczynam pracę na modelu 3D, model taki daje bardzo dobre wyobrażenie o przyszłym wnętrzu. Następnie konsultuję go z Państwem, nie przedstawiam dwóch czy trzech ostatecznych projektów wnętrz do wyboru. 
Nie ograniczam się do konkretnego stylu, sprawiam, by wnętrze miało taki charakter, w którym będziecie się Państwo czuli najlepiej.

Zapraszam do obejrzenia portfolio z projektami wnętrz i do współpracy.